Noclegi nad Biebrzą w Biebrzańskim Parku Narodowym

Agroturystyka Biebrza24

 

Jadwiga i Bogdan Siebiedzińscy
16-310 Sztabin, ul. Polna 50

tel./fax.: (+48) 87/64-12-179
tel. kom. (+48) 603-225-100

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Trasa wycieczki:
Augustów - Wilno - Troki - Augustów

 

Ważniejsze informacje:
Długość trasy: 600km
Czas trwania: od godz. 5 do godz. 23.
Cena wycieczki: 90zł/os. (przy grupie min. 40os.)
W cenę wliczono: autokar, pilota, przewodnika, ubezpieczenie, (bilety wstępu we własnym zakresie)
W programie zwiedzania: Zamek w Trokach; Wilno: Ostra Brama, Rynek Starowileński, kościoły: św. Anny, Bernardynów, św. Michała, mieszkanie Mickiewicza, Cmentarz Rossa

 

WILNO (Vilnius) - jedna z najpiękniejszych stolic europejskich, położona nad rzekami: Wilia i Wilenka pośród zielonych wzgórz. Miasto dziedzictwa "złotego wieku" o doskonałej harmonii pięknej architektury i malowniczej przyrody. Wileńska Starówka od 1994 roku znajduje się na liście światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO i należy do największych w Europie Środkowej.

 

Troki - miasto na wodzie - dawna stolica Litwy. Zamek na wyspie na jez. Galve jest jedynym zamkiem na wodzie w Europie Wschodniej i główną atrakcją Trok. Troki i okolice należą do historycznego parku narodowego.

 

W programie wycieczki:

  • Zwiedzanie Wilna: Kościół Św. Piotra i Pawła na Antokolu, Cmentarz na Rossie, Góra Trzech Krzyży, Ostra Brama, Cerkiew Św. Ducha, Zespół Uniwersytetu Wileńskiego, Zaułek Literacki, Kościół Św. Anny i Bernardynów, Katedra Wileńska.
  • Troki - zwiedzanie Zamku Wielkich Książąt Litewskich, położonego na wyspie.

 

CENA: 95zł/osoba

 

ŚWIADCZENIA:

  • przejazd autokarem,
  • opieka pilota i przewodnika,
  • ubezpieczenie (możliwość organizacji wycieczki autokarem grupy)

 

DODATKOWO PŁATNE:
bilety wstępu - ok. 20 litrów/osoba

Voucher upominkowy

Bądź informowany o nowościach oraz ofertach specjalnych. Wpisz adres e-mail:


Joomla Extensions powered by Joobi

Informacja turystyczna

Informacja turystycznaProwadzimy punkt informacji turystycznej terenu Biebrzańskiego Parku Narodowego i województwa podlaskiego.

Czytaj więcej...

Piątka znad Biebrzy

Piątka znad BiebrzyProdukt turystyczny "Piątka znad Biebrzy" jest efektem doskonałej współpracy pięciu biebrzańskich gospodarstw agroturystycznych, do których my również należymy. Przyjedź i zobacz jak firmy z tej samej branży mogą ze sobą współpracować, a nie rywalizować i na czym ta współpraca polega. U nas znajdziesz coś dla siebie.

MPR - Miejsce Przyjazne Rowerzystom

biebrza24 greenveloZ przyjemnością informujemy, że nasz obiekt Biebrza24 posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. Oznacza to, że przeszliśmy pozytywnie procedurę weryfikacji, przeprowadzoną przez audytorów szlaku Green Velo. Sprawdzani byliśmy pod kątem kryteriów "przyjazności dla rowerzystów", a w naszej ofercie znajdziecie usługi dedykowane turystom rowerowym. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i jednocześnie do odwiedzenia Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Więcej o szlaku przeczytać można na stronie internetowej www.greenvelo.pl